WYJAZD NA NARTY KAMPEREM

WYJAZD NA NARTY KAMPEREM

Zapewne jest wielu wielbicieli białego szaleństwa, którzy już od jakiegoś czasu planują wyjazd w góry tej zimy. Część z tych osób poszukuje hoteli, apartamentów, czy prywatnych kwater w najlepszej cenie w wybranym przez siebie terminie. Są też tacy, którzy chcieliby spróbować czegoś innego, uciec od przepełnionych ośrodków wypoczynkowych. MasterCamp wychodzi naprzeciw wymaganiom tych osób i proponuje- WYJAZD NA NARTY KAMPEREM!

Zaskoczeni? Na pewno wielu z Was w pierwszej chwili pomyślało: „Kamperem? Przecież to będzie już zima, będzie nam zimno w kamperze i niewygodnie. Gdzie będziemy suszyć strój narciarski? A co z kąpielami?” Spokojnie! Nasze kampery posiadają dodatkowo tzw. wersję zimową, czyli są przystosowane na wyjazdy latem i zimą. Kampery całoroczne mają podwójną podłogę, dodatkową izolację termiczną, ogrzewaną przestrzeń bagażową i podgrzewane zbiorniki na wodę. Oprócz tego każdy pojazd wyposażony jest w kuchnię, toaletę, prysznic, ogrzewanie gazowe lub elektryczne, wygodne łóżka i telewizory z odtwarzaczami DVD i antenami satelitarnymi, czyli we wszystko to co potrzebne podczas wyjazdu w góry.

Kiedy rezerwujemy hotel, czy apartament tak naprawdę nie wiemy co zastaniemy na miejscu. Bardzo często zdarza się, że standard kwatery w rzeczywistości jest dużo niższy niż w ogłoszeniu w Internecie. MasterCamp oddaje do dyspozycji swoich klientów najwyższej klasy kampery i daje gwarancję wypoczynku na wysokim poziomie.

Kolejną rzeczą, którą sprawdzamy podczas planowania wyjazdu jest pogoda. Niestety hotele trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem, a pogoda w górach zmienia się z dnia na dzień, z godziny na godzinę. Bardzo często można spotkać się z ogromnym zawodem, kiedy na miejscu okazuję się, że w wybranym przez nas regionie nie ma śniegu, jest go za mało, czy pogoda uniemożliwia czerpanie radości z jazdy. Kiedy kamperem dotrzemy na miejsce i okaże się, że pogoda nie spełnia naszych oczekiwań możemy swobodnie przemieścić się do innego kurortu, oddalonego o kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów, gdzie pogoda może być już zupełnie inna.

Jeśli chodzi o miejsce postoju kamperów, nie ma z tym najmniejszego problemu. W większości ośrodków narciarskich można znaleźć tzw. camper-parki, które udostępniają miejsce do postoju, przyłącze do prądu, można tam opróżnić zbiornik z „szarą” wodą i dolać czystej. Ceny postoju są dużo niższe niż opłaty za hotele. Takie parki bardzo często mają atrakcyjną lokalizację, gdyż znajdują się blisko wyciągów, czy centrów miasteczek.
Alternatywą dla camper-parków są doskonale przystosowane zimowe campingi. W najczęściej wybieranych przez Polaków miejscach w Austrii, Francji i Włoszech takich campingów jest naprawdę dużo. Zazwyczaj oferują dodatkowe atrakcje takie jak sauna oraz mają wydzielone ogrzewane pomieszczenia na odzież i sprzęt narciarski. W porównaniu z camper-parkami ceny na campingach są wyższe, ale nadal nie przewyższają cen hoteli i apartamentów.

Podróżując kamperem można odwiedzić wiele miejsc i kurortów narciarskich podczas jednego wyjazdu. Mamy nadzieję, że udało nam się zarówno rozwiać Wasze obawy dotyczące wyjazdu kamperem na narty jak i zainspirować do obmyślania kolejnych wypraw domem na kółkach!

Zapraszamy do wypożyczalni!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top