Wypożyczalnia kamperów Kraków, Bochnia

Poznaj naszą ofertę wynajmu kamperów – zapewniamy komfortowe i w pełni sprawne pojazdy, korzystne warunki umowy, a także pełne wsparcie i doradztwo dotyczące przygotowań do podróży, kwestii technicznych związanych z kamperem, jak i wakacji spędzonych w kamperze.

KIM JESTEŚMY?

MasterCamp to wypożyczalnia kamperów zrodzona z pasji do podróżowania. Działamy w Bochni- naszym rodzinnym mieście.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Działamy jako wypożyczalnia samochodów campingowych i busów 8-9 osobowych. Naszym klientom udostępniamy nowoczesne i świetnie wyposażone samochody. Każdy klient otrzymuje kampera/busa posiadającego pełne ubezpieczenie OC, AC oraz Assistance. Kampery w naszej ofercie są do użytku całorocznego, czyli można nimi podróżować zarówno latem jak i zimą, dodatkowo wyposażone są w panele solarne, klimatyzację części mieszkalnej, TV z SAT DVD, bagażnik na rowery.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Najpierw były podróże samochodem osobowym, tysiące kilometrów przejechane w poszukiwaniu najpiękniejszych miejsc Europy. Czteroosobowa rodzina w Volkswagenie Sharanie zapakowanym po sam dach podziwiała mijane na autostradach kampery. Tak zrodziły się pierwsze marzenia o podróży kamperem. I udało się! W październiku 2012 roku wyruszyliśmy w pierwszą podróż wynajętym kamperem i zakochaliśmy się w tym sposobie wypoczynku. Już wtedy w Czarnogórze zaczęły tworzyć się plany o założeniu firmy. Dziesiątki godzin po powrocie poświęconych na poszukiwanie najlepszych kamperów i na poznawaniu branży zaskutkowały zakupem pierwszego domu na kółkach. Tym sposobem, pół roku później,w kwietniu 2013 roku powstała nasza firma- MasterCamp.

DLACZEGO MY?​

Jako rodzina podróżników najlepiej wiemy co naszym klientom jest potrzebne w podróży, dlatego zawsze dopasowujemy się do tych potrzeb. Kampery przygotowane do jazdy wyposażamy w butle gazowe, komplet złączek i kabli elektrycznych, środki do sanitariatów i węże, czyli wszystko to co potrzebne aby funkcjonować na świeżym powietrzu. Każdy nasz klient przed wynajmem przechodzi dokładne szkolenie a my jesteśmy dyspozycyjni i służymy pomocą w czasie podróży. Dodatkowo pomagamy w zaplanowaniu podróży, wyszukaniu miejsc do postoju, polecamy odwiedzane i sprawdzone przez nas kempingi.
Ilość Camperów
0
Odwiedzonych państw
0
Back To Top